Ledelsen

Innofactor har både konsernledelse og landsspesifikke ledelsesteam.

Ledelsesteam i Norge

Jørn Ellefsen
Managing Director, Country Manager,
Innofactor Norway
jorn.ellefsen@innofactor.com
+47 90 56 15 72

Remi Vandemir
Consultant Director
remi.vandemir@innofactor.com
+47 93 68 89 63

Magnar Buan
Consultant Director
magnar.buan@innofactor.com
+47 95 12 65 67

Linn Braathen
Finance Manager
linn.braathen@innofactor.com
+47 95 05 79 01

Erik Monsen
Business Developer Manager
erik.monsen@innofactor.com
+47 93 41 23 50

 

Konsernledelse

Sami Ensio
President and CEO,
Country Manager, Finland
Country Manager, Sweden (acting)
sami.ensio@innofactor.com
+358 50 584 2029

Jørn Ellefsen
Managing Director, Country Manager,
Innofactor Norway
jorn.ellefsen@innofactor.com
+47 90 56 15 72

Janne Heikkinen
EVP, Products and Solutions
janne.heikkinen@innofactor.com
+358 40 768 4980

Jufo Peltomaa
CTO
jufo.peltomaa@innofactor.com
+358 44 772 5291

Markku Puolanne
CFO
markku.puolanne@innofactor.com
+358 400 694 114

Vesa Syrjäkari
EVP, Business Development
and Operational Excellence,
Country Manager, Denmark (acting)
vesa.syrjakari@innofactor.com
+358 500 316 346


Michaela Skrabb
General Counsel
michaela.skrabb@innofactor.com
+358 40 724 5282

Lasse Lautsuo
Chief Marketing Officer (CMO)
lasse.lautsuo@innofactor.com
+358 50 480 1597

 

Styret

Sami Ensio, Anna Lindén, Risto Linturi og Pekka Eloholma.

For å gi deg en bedre brukeropplevelse bruker vi informasjonskapsler på nettsiden vår. Ved å fortsette å bla gjennom nettsiden godtar du at informasjonskapsler lagres på enheten.