Ledelsen

Innofactor har både konsernledelse og landsspesifikke ledelsesteam.

Ledelsesteam i Norge

Jørn Ellefsen
Managing Director, Country Manager,
Innofactor Norway
jorn.ellefsen@innofactor.com
+47 90 56 15 72

Ken Robert Løken
Sales Manager
ken.robert.loken@innofactor.com
+47 95 12 30 24

Remi Vandemir
Consultant Director
remi.vandemir@innofactor.com
+47 93 68 89 63

Julie Haga
HR Manager
julie.haga@innofactor.com
+47 95 41 36 46

Linn Braathen
Finance Manager
linn.braathen@innofactor.com
+47 95 05 79 01

 

Konsernledelse

Sami Ensio
President and CEO,
Country Manager Finland
sami.ensio@innofactor.com
+358 50 584 2029

Per Bendix Olsen
Managing Director, Country Manager,
Innofactor Denmark
per.bendix.olsen@innofactor.com
+45 31 47 14 56

Jørn Ellefsen
Managing Director, Country Manager,
Innofactor Norway
jorn.ellefsen@innofactor.com
+47 90 56 15 72

Janne Heikkinen
EVP, Products and Solutions
janne.heikkinen@innofactor.com
+358 40 768 4980

Marko Lehtonen
CFO
marko.lehtonen@innofactor.com
+358 50 575 2006

Viktor Lundqvist
Managing Director, Country Manager
Innofactor Sweden
viktor.lundqvist@innofactor.com
+46 73 374 01 63

Vesa Syrjäkari
EVP, Business Development
and Operational Excellence
vesa.syrjakari@innofactor.com
+358 500 316 346


Anna-Maria Palmroos
General Counsel
anna-maria.palmroos@innofactor.com
+358 40 507 6968

Lasse Lautsuo
Chief Marketing Officer (CMO)
lasse.lautsuo@innofactor.com
+358 50 480 1597

Camillo Särs
Chief Information Security Officer (CISO)
camillo.sars@innofactor.com
+358 40 511 2956

 

Styret

Sami Ensio, Anna Lindén, Risto Linturi og Pekka Eloholma.

For å gi deg en bedre brukeropplevelse bruker vi informasjonskapsler på nettsiden vår. Ved å fortsette å bla gjennom nettsiden godtar du at informasjonskapsler lagres på enheten.