Ledelsen

Innofactor har både konsernledelse og landsspesifikke ledelsesteam.

Jørn Ellefsen
Managing Director,
Country Manager, Norway
Country Manager, Denmark
jorn.ellefsen@innofactor.com
+47 90 56 15 72

Ledelsesteam i Norge

Eirik-engvik 

Eirik Engvik
Consultant Director
eirik.engvik@innofactor.com
+47 91 14 32 84

 Ole Kristian Fagerås

Ole Kristian Fagerås
Sales Director
ole.kristian.fageras@innofactor.com
+47 40 54 78 04


Lasse Wedø
Consultant Director
lasse.wedo@innofactor.com
+47 41 24 58 76

Linn Braathen
Finance Manager
linn.braathen@innofactor.com
+47 95 05 79 01

 Audun Andreassen

Audun Andreassen
Consultant Director
audun.andreassen@innofactor.com
+47 40 47 71 55

 

Konsernledelse

Sami Ensio
President and CEO,
Country Manager, Finland
Country Manager, Sweden (acting)
sami.ensio@innofactor.com
+358 50 584 2029

Jørn Ellefsen
Managing Director,
Country Manager, Norway
Country Manager, Denmark
jorn.ellefsen@innofactor.com
+47 90 56 15 72

Marcus Hasselblad

Marcus Hasselblad
Managing Director,
Country Manager, Sweden
marcus.hasselblad@innofactor.com
+46 70 837 8431

Janne Heikkinen
EVP, Products and Solutions
janne.heikkinen@innofactor.com
+358 40 768 4980

Markku Puolanne
CFO
markku.puolanne@innofactor.com
+358 400 694 114

Vesa Syrjäkari
EVP, Business Development
and Operational Excellence
vesa.syrjakari@innofactor.com
+358 500 316 346


Michaela Skrabb
General Counsel
michaela.skrabb@innofactor.com
+358 40 724 5282

Lasse Lautsuo
Chief Marketing Officer (CMO)
lasse.lautsuo@innofactor.com
+358 50 480 1597

 

Styret

Sami Ensio, Anna Lindén, Risto Linturi, Pekka Eloholma og Heikki Nikku.

For å gi deg en bedre brukeropplevelse bruker vi informasjonskapsler på nettsiden vår. Ved å fortsette å bla gjennom nettsiden godtar du at informasjonskapsler lagres på enheten.